(067) 819 38 38       Telegram: @SystemSolutionsServers
sales@systemsolutions.com.ua

Новости

Dell виводить на ринок нове покоління серверів PowerEdge на базі Intel Xeon Sapphire Rapids.

Корпорація Dell додала більше десятка систем наступного покоління до широкого портфоліо серверів Dell PowerEdge G16. Ці нові системи підвищують продуктивність і надійність для потужних обчислень в основних центрах обробки даних, великомасштабних публічних хмарах і периферійних локаціях. Нові сервери PowerEdge, що мають форм-фактори стійки, башти та багатовузла, підтримують нові масштабовані процесори Intel Xeon 4-го покоління.

Нові сервери Dell PowerEdge відмінно справляються з вимогливими завданнями, від штучного інтелекту та аналітики до великих баз даних. У листопаді 2022 року портфоліо було розширено серією PowerEdge XE з графічними процесорами NVIDIA H100 Tensor Core та програмним пакетом NVIDIA AI Enterprise для комплексної, готової до виробництва платформи штучного інтелекту, що використовує останні досягнення в галузі штучного інтелекту та машинного навчання.

З сьогоднішнім релізом Dell випускає низку нових та оновлених систем, які використовують переваги всіх можливостей Intel. Сюди входять слоти PCI Gen5, DDR5 і сервери з підтримкою твердотільних накопичувачів Gen5 у форм-факторі E3.S. Окрім значного підвищення продуктивності при переході від твердотільних накопичувачів Gen4 до Gen5, також збільшилася ємність, оскільки їхня висота становить 7 мм порівняно з 15 мм у твердотільних накопичувачах U.2/U.3. Це означає, що Dell може вичавити на 60% більше щільності в корпусі 1U для R660 і на 33% більше в R760. Dell також розраховує на кращий потік повітря через сервери з цими фізично меншими дисками.

Керування та розгортання серверів
Dell також удосконалила своє програмне забезпечення для моніторингу, що полегшує керування серверами.
Dell CloudIQ поєднує в собі проактивний моніторинг, машинне навчання та предиктивну аналітику, надаючи комплексне уявлення про сервери незалежно від їхнього розташування. Оновлення включають покращення прогнозування продуктивності серверів, окремих операцій з обслуговування та нову візуалізацію віртуалізації.
Dell PowerEdge R660 iDRAC 9 - Power
Dell iDRAC9 полегшує розгортання та діагностику систем завдяки оновленим функціям, таким як повідомлення про закінчення терміну дії сертифіката, телеметрія для консолей Dell і моніторинг графічних процесорів. Завдяки iDRAC9 компоненти серверів Dell PowerEdge G16 можна легко оновлювати, що спрощує управління життєвим циклом. Сюди входять такі компоненти, як плата PERC12, диски BOSS, твердотільні накопичувачі, процесори DPU тощо.

Послуга Dell ProDeploy Factory Configuration надає сервери PowerEdge, готові до встановлення та попередньо сконфігуровані з обраною замовником операційною системою, програмним забезпеченням гіпервізора та налаштуваннями RAID, BIOS та iDRAC. Послуга Dell ProDeploy Rack Integration забезпечує доставку та встановлення готових до виробництва серверів PowerEdge в стійках і мережах для компаній, які розширюють свої центри обробки даних або проводять модернізацію ІТ-інфраструктури.

Системне охолодження та ефективність
Нові сервери Dell PowerEdge розроблені з акцентом на екологічну стійкість, забезпечуючи клієнтам втричі більшу продуктивність порівняно з попередніми поколіннями серверів. Це означає більш потужну та ефективну технологію, яка займає менше місця. Конструкція Smart Flow - це нова функція в пакеті Dell Smart Cooling. Вона збільшує потік повітря та зменшує потужність вентиляторів на 52%, що сприяє підвищенню ефективності центрів обробки даних.

dell poweredge 16g servers
Dell OpenManage Enterprise Power Manager 3.0 дає змогу клієнтам краще керувати енергоефективністю, відстежувати викиди вуглекислого газу та встановлювати обмеження потужності на 82% швидше, щоб обмежити загальне енергоспоживання. Цей вдосконалений цільовий інструмент сталого розвитку також визначає загальне використання сервера, споживання енергії віртуальними машинами та об'єктами, а також виявляє витоки в системах рідинного охолодження. Через iDRAC також доступні індивідуальні варіанти охолодження.

Хоча більшість систем Dell PowerEdge 16G будуть продаватися з повітряним охолодженням, в деяких конфігураціях Dell пропонує опціональні рішення з прямим рідинним охолодженням процесора. Dell вже демонструвала версії цієї технології в минулому, оскільки корпоративні клієнти поступово приходять до ідеї використання рідинного охолодження в центрах обробки даних. Логічно очікувати, що Dell продовжить виводити на ринок більш рідинні варіанти, особливо коли клієнти розглядають більш щільні конфігурації графічних процесорів.

Для підтримки систем DLC компанія Dell пропонує два нових сімейства стійок, які допоможуть клієнтам отримати інтегроване рішення. DLC3000 - це автономне рішення, яке потребує лише підключення до водопроводу для роботи і призначене для невеликих розгортань з 4 або менше стійок. Він постачається разом зі стійкою, стоєчним колектором і розподільчим блоком охолодження (CDU). DLC7000 призначений для більш масштабних операцій і призначений для підключення разом з рядним CDU.

Чотири сервери Dell PowerEdge наступного покоління будуть доступні зі срібним знаком EPEAT, а 46 систем отримають бронзовий знак EPEAT. Екологічне маркування EPEAT - це провідне світове позначення, яке охоплює продукти та послуги з технологічного сектору, що демонструють відповідальне рішення при покупці.

Безпека
Сервери Dell PowerEdge 16g допомагають організаціям впровадити підхід "Безпека з нульовою довірою", постійно перевіряючи доступ і розглядаючи всіх користувачів і пристрої як потенційні загрози перед наданням доступу до ресурсів. Сервери оснащені кремнієвим корінням довіри та такими функціями, як Dell Secured Component Verification (SCV), що забезпечують безпеку від етапу проектування до етапу доставки. Крім того, багатофакторна автентифікація та інтегрований iDRAC перевіряють користувачів перед наданням доступу.

За допомогою цих розширених функцій безпеки захищений ланцюжок постачання серверів Dell PowerEdge дозволяє клієнтам ще більше зміцнити свій підхід Zero Trust, забезпечуючи криптографічну перевірку компонентів на сайті замовника. Як результат, це розширює безпеку ланцюга поставок до кінцевого пункту.

Масштабовані та економічно вигідні варіанти через Dell APEX
Клієнти Dell, які шукають економічно вигідні варіанти, тепер можуть придбати сервери PowerEdge за підпискою через Dell APEX. Використовуючи вдосконалені засоби збору даних і вимірювання продуктивності процесора на погодинній основі, клієнти можуть застосувати гнучкий підхід, щоб уникнути витрат на придбання більшої кількості обчислювальних ресурсів, ніж їм насправді потрібно.

Dell Technologies планує розширити свої пропозиції Dell APEX, надаючи обчислювальні послуги на "голому металі" в різних місцях: на території підприємства, на периферії або в центрах спільного використання. Ці послуги будуть доступні за передбачуваною щомісячною підпискою та конфігуруватимуться за допомогою консолі APEX Console, що, як зазначає Dell, дозволить клієнтам задовольнити свої робочі навантаження та ІТ-вимоги за допомогою масштабованих та безпечних обчислювальних ресурсів.

Блоки обробки даних (DPU)
Багато серверів PowerEdge G16 можуть бути оснащені блоками обробки даних NVIDIA Bluefield-2. NVIDIA Bluefield-2 - це блок обробки даних, який розвантажує, прискорює та забезпечує можливості ізоляції робочих навантажень для таких завдань, як робота в мережі, безпека та зберігання даних. Заснований на архітектурі DPU на базі NVIDIA Arm, він інтегрований з центральним процесором і пам'яттю сервера, забезпечуючи високопродуктивне рішення для обробки даних з низькою затримкою для підвищення продуктивності та ефективності приватних, гібридних і мультихмарних розгортань.
BOSS-N1
Завантаження цих серверів також покращилося завдяки новому налаштуванню Dell BOSS-N1. BOSS-N1 - це відокремлений RAID-контролер для ОС із захищеним завантаженням UEFI, який має задню панель і можливість "гарячого" підключення. Як і передбачає буква N, цього разу це диски NVMe замість SATA, що надає організаціям більше можливостей, кращу продуктивність і більшу ємність.
Dell PowerEdge R660 M.2 NVMe Boot Drives
Апаратний RAID PERC12
Сервери Dell PowerEdge 16G отримують новий RAID-контролер PERC12. Цей контролер забезпечує в 2 рази кращу продуктивність, ніж PERC11, і в 4 рази кращу, ніж PERC10. Він також підтримує всі інтерфейси накопичувачів: SAS4, SATA і NVMe, а також забезпечує підключення пристроїв за допомогою інтерфейсу x16, щоб вони могли повною мірою скористатися перевагами пропускної здатності PCIe Gen5. Dell також зосередилася на часі відновлення RAID-масиву, який вдвічі прискорюється завдяки використанню PERC12. Dell також пропонує зовнішній контролер H965e, який забезпечить підтримку нових 24-гігабайтних SAS JBOD.
Dell PowerEdge R660 Storage Connections
Серед новинок: сервери Dell PowerEdge R660 та Dell PowerEdge R760.
Одну з цих моделей Dell PowerEdge R760xa можна оснастити відразу 6-ма прискорювачами. З них 4 мають по 2 слоти і укомплектовані теплопакетами на 300 Вт. Ці прискорювачі поміщені в передній кошик. А для заднього розробники вибрали 2 компактні прискорювачі виду TDP 75 Вт. За бажанням можна обмежитися встановленням прискорювачів на 1 слот. Тоді їх буде відразу 12.

Також Dell презентувала моделі серверів Dell PowerEdge R760xs і Dell PowerEdge R660xs. Вони вважаються дещо спрощеними порівняно з базовими варіантами. Тут відсутня частина опцій.

На окрему увагу заслуговують і моделі серверів Dell PowerEdge R960 і Dell PowerEdge R860. Їхня відмінна риса - наявність не 2-х, а 4-х процесорів. Висота даних моделей - 2U і 4U. Експерти говорять про те, що дане оновлення було необхідно Dell через пропуск покоління платформ типу 4S, що базуються на Cooper Lake-SP.

Усі представлені сервери Dell оснащені особливим RAID-контролером BOSS-N1. Його основне призначення - завантаження UEFI в безпечному режимі і встановлення ОС. Новинка базується на накопичувачах NVMe. Отримати доступ до BOSS-N1 можна із задньої панелі всіх серверів лінійки. Ще одна особливість даного дискового кошика - підтримка можливості виконувати гарячі заміни.